Finansman Yardımı Taksit Ödemelerinin Ötelenmesi

Eylül 21, 2021

Vakıf’tan finansman yardımı kullanmış olup mevcut durumda açık finansmanı olan üyelerimizin talep etmeleri halinde finansman taksit ödemelerinin 01 Ekim 2021 tarihi itibarıyla 2 ay (Ekim ve Kasım ayı taksitleri) ötelenmesine karar verilmiştir.

Bu noktada dileyen üyelerimiz;

  • Vakıf Yönetim Kurulu Kararına istinaden Ekim ve Kasım ayı finansman taksit tutarlarını öteleyebileceklerdir.
  • Finansman Yardımı Taksit tutarlarını ödemek isteyen üyelerimiz gerekli işlemlerin yapılması için Kurum İnsan Kaynakları birimlerine müracaat edeceklerdir.
  • Üyelerin, Kurum İnsan Kaynakları’ na bilgi vermeden ve ekte yer alan ilgili listelere kaydolmadan Vakıf’a para yatırması mümkün olmayacaktır. Üyeler tarafından bireysel olarak Vakıf’ın banka hesabına ödenecek olan tutarlar kabul edilmeyecek ve üyelere iade edilecektir.
  • İlgili işlemler aylık dönemler halinde takip edilecek ve Vakıf ile Kurum İnsan Kaynakları tarafından koordine edilerek yürütülecektir.
  • Kurum İnsan Kaynakları ekte yer alan listeleri (Ekim ve Kasım aylarının) her ayın 20. gününe kadar doldurarak Vakıf ile paylaşacaktır.
  • Kurum İnsan Kaynakları, ilgili ay için oluşan ödeme bakiyelerini üyelerin ücret bordrolarından keserek Vakıf’a ödenmesini sağlayacaktır.

Ekim ayında “finansman yardımı kesintisini” ödemek isteyen üyelerimizin bilgilerinin 20 Ekim 2021 tarihine kadar Kurum İnsan Kaynaklarına taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı