Koç Topluluğu Spor Şenliği Uluslararası Online Satranç Turnuvası

Mart 24, 2021

Değerli Koç Üniversiteliler,

  1. Koç Topluluğu Spor Şenliği bünyesinde uluslararası katılım ile online Satranç Turnuvası planlanmıştır. Sizlerin katılımı ile online satranç turnuvasında kurumumuzu temsil etmeyi arzu ediyoruz.

Turnuva www.lichess.org web sitesi üzerinden düzenlenecektir. Turnuvaya masa üstü veya laptop bilgisayardan, ya da LiChess mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Turnuvadaki tüm müsabakalar ferdi olarak oynanacaktır ve müsabakalar Türkiye saati ile 11:00’de başlayacaktır.

Turnuva sistemi ile ilgili teknik detaylara ve turnuva kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Turnuva ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:

Başvuru şekli

Turnuva kayıtları http://turnuva.gen.tr/ internet sitesinden online olarak yapılacaktır. Kayıt yaptıran katılımcılara turnuvaya giriş linki ve şifresi e-posta ile iletilecektir.

Kayıt sırasında “ku” uzantılı e-posta adresinizi kullanmanız gerekmektedir. Son başvuru tarihi 31 Mart Çarşamba, Saat 18:00’dir.

Turnuva Takvimi

  • Turnuva Başlangıcı : 3 Nisan
  • Eleme Müsabakaları : 3 ve 11 Nisan
  • Son 16 Turu : 18 Nisan
  • Dörtlü Final : 24 Nisan

Turnuvaya katılım göstermek istemeniz halinde kaydınızı belirtilen web sitesi üzerinden gerçekleştirebilir, sorularınız için İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nden Gizem Aktürk (gizemakturk@ku.edu.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.